درباره ما

گروه تجاری ویم از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه برندسازی و فروش محصولات بی واسطه در پروژه بازار ویم با شعار حمایت از جوانان جویای کار به مدیریت مهندس امید حاجی بصری شروع نموده و تا کنون بیش از 50 پروژه موفق و رزومه قوی در زمینه برندسازی را به خود اختصاص داده است.

اعضای هیئت مدیره شو روم و همچنین سرمایه گذاران آن جناب آقای دکتر یاسر محسنیان و مهندس امید حاجی بصری میباشند . در حال حاضر این مجموعه به صورت مستقیم و غیر مستقیم 50 نفر نیروی کار را در ختیار دارد.

هدف از راه اندازی پروژه شو روم به صورت مجازی انتخاب صحیح محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب توسط مشتریانی است که به خرید با کیفیت اهمیت میدهند . این پروژه در ابتدا قرار بود به صورت حضوری برگزار گردد اما به خاطر شرایط پیش آمده در مورد کرونا ویروس مجبور به راه اندازی آن به صورت مجازی شدیم.

شو روم ها هر 6 روز و فقط با یک بار تخفیف برای عموم با تعداد محدود باز خواهد بود.

شو بوم نیز محصولاتی که برای رونق اقتصادی تامین کنندگان با قیمت های مناسب در اختیار مشترین قرار میگیرد به صورت محدود در سایت به نمایش در خواهد آمد.

در نظر داشته باشید که کلیه محصولات از تامین کنندگان دریافت ، تست و گارانتی میشود و همچنین در انبار شو روم در مدت 6 روز می ماند ، به همین دلیل دغدغه شما را برای خرید و ارسال سریع محصول کم میکنیم . 

اعتماد شما اعتبار ماست 

شو روم